JOGA W OPOLU

W roku 2020 w wyniku pandemii mocno ograniczono swobody obywatelskie. Dlatego chcemy poprzez zgromadzenia i praktykę postulować o ich przywrócenie, promować profilaktykę zdrowotną i przestrzeganie praw człowieka w naszym kraju.

W tym specyficznym roku spotkania odbywać się będą co dwa tygodnie, począwszy od 4 lipca, i będą organizowane w różnych miejscach Opola: place, parki, nabrzeża.

 

 

Początek letnich spotkań z jogą sięga 2010 roku, kiedy organizowaliśmy je pod hasłem Joga w parku. Po kilku latach przenieśliśmy je na taras Amfiteatru NCPP by być bliżej centrum a jednocześnie by nadal obcować z naturą.

 

To tu bardzo często zaczyna się Wasza przygoda z jogą, tu opolscy jogini, entuzjaści aktywnego trybu życia i miłośnicy relaksu w plenerze spotykają się na macie!

 

Od pierwszego sezonu minęło już sporo czasu a Joga w amfiteatrze nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i z roku na rok zyskuje nowych miłośników.

Z racji na różną dostępność tarasu Amfiteatru zajęcia zostały przeniesione również nad Odrę co przyczyniło się do kolejnej zmiany nazwy imprezy: Joga w Opolu.

 

Na wspólną praktykę przychodzicie całymi rodzinami, przyprowadzacie  przyjaciół i zawieracie tu nowe znajomości. Wyjątkowy klimat spotkań z sprawia, że co roku jest nas więcej. Wasze uznanie dla pracy instruktorów wyrażacie licznym ponad 200 osobowym uczestnictwem, ale także wsparciem Jogi w Opolu z budżetu obywatelskiego.

 

Słuchamy Waszych opinii i staramy się spełniać Wasze życzenia. W ostatnich latach impreza zyskała uznanie władz miasta, podest dla nauczycieli, przenośne nagłośnienie…

 

Obiecujemy każdego roku mieć dla Was niespodziankę, jesteście ciekawi kolejnego sezonu?

Zapraszamy!